Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nieruchomości

Sprzedaż lub nabycie nieruchomości to istotna decyzja w życiu każdego człowieka. Konieczne jest takie uzgodnienie warunków umownych, aby czuć się bezpiecznym w sytuacji, gdy trzeba przenieść własność nieruchomości lub przelać środki na konto dewelopera/sprzedawcy.

Na rzecz swoich klientów indywidualnych Kancelaria oferuje usługi prawne dotyczące nabycia nieruchomości u dewelopera, w tym w ramach tzw. umowy deweloperskiej. Analizujemy przedstawione przez dewelopera dokumenty, w tym m.in. prospekt informacyjny i jego wyniki finansowe, wskazujemy możliwe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo nabywcy i wspieramy nabywców w czasie negocjacji z deweloperem. Pomoc Kancelarii może się również przydać już po samym nabyciu nieruchomości, gdy ujawnią się w nim wady fizyczne objęte rękojmią na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego.

Doradzamy również nabywcom nieruchomości w przypadku chęci zakupienia nieruchomości poza systemem określonym w tzw. ustawie deweloperskiej (np. po zakończeniu przedsięwzięcia deweloperskiego lub przy transakcji na rynku wtórnym).

Kancelaria świadczy także usługi na rzecz osób sprzedających nieruchomości. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy nabywca nie wpłaci środków przed umową sprzedaży lub zamierza sfinansować umowę z środków kredytowych.

Wybrane usługi( zakres)

 • due dilligence nieruchomości

 • analiza prawna umowy deweloperskiej i prospektu informacyjnego

 • analiza prawna umowy deweloperskiej i prospektu informacyjnego

 • udział w negocjacjach dotyczących nieruchomości

 • doradztwo prawne w zakresie zarządzania nieruchomością

 • reprezentowanie klientów w sporze z deweloperem

Oferta dla klienta indywudialnego

 • null
  Kompleksowa analiza sprawy i pomoc w podjęciu decyzji
 • null
  Profesjonalizm świadczonych usług
 • null
  Reakcja na problem oraz monitoring przebiegu sprawy
 • null
  Obowiązek zachowania i ochrony tajemnicy zawodowej

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

  Formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  KONTAKT
  close slider

   Formularz:
   Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.