Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Obsługa spółek

Wybór rodzaju spółki, w ramach którego prowadzi się działalność gospodarczą decyduje o poziomie odpowiedzialności wspólnika oraz obciążeniu podatkowym wspólnika. Warto dostosować formę prowadzenia działalności gospodarczej do swych indywidualnych potrzeb i minimalizować ryzyka.   Kluczowe z punktu widzenia wspólnika jest również zabezpieczenie jego interesów w zawieranej przez siebie umowie spółki lub statucie.

Bieżące prowadzenie działalności oznacza także konieczność dopełnienia wymogów związanych m.in. z obowiązkiem składania sprawozdań, podejmowania uchwał przez wspólników czy rejestrowaniem zmian w KRS. Nie wolno także zapominać o możliwościach oferowanych przez Kodeks Spółek Handlowych z zakresu przekształcenia spółek – ich podziału, połączenia, jak również – w razie chęci zakończenia działalności – likwidacji.

Swoją misję postrzegamy jako obowiązek ukształtowaina takiej sytuacji prawnej, w której nasi klienci będą mogli skupić się na prowadzeniu swojej działalności gospodarczej, nie zaś na analizowaniu kolejnych zmian w prawie i obowiązków nałożonych przez ustawodawcę na przedsiębiorców. Przedsiębiorca powinien mieć możliwość skoncentrowania się na swoim biznesie, a zadaniem Kancelarii jest wspomóc go w podejmowaniu ważnych dla niego decyzji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi spółek, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dostrzegając potrzeby naszych klientów, samodzielnie wychodzimy z inicjatywami mającymi na celu zabezpieczenie ich interesów prawnych.

Wybrane usługi

 • due dilligence spółek

 • zakładanie spółek

 • łączenie spółek

 • podział spółek

 • pomoc w wyborze odpowiedniej formy prawnej dla działalności gospodarczej

 • likwidacja spółek

 • doradztwo w zakresie wnoszenia aportu

 • analiza i zmiany umów i statutów spółek

 • doradztwo w zakresie prowadzenia spraw spółek (m.in. przy zawieraniu umów)

 • reprezentacja przed sądami

Oferta dla klienta biznesowego

 • null
  Pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji o charakterze biznesowym
 • null
  Profesjonalna obsługa prawna
 • null
  Błyskawiczna reakcja na zgłaszany problem prawny
 • null
  Obowiązek zachowania i ochrony tajemnicy zawodowej

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

  Formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  KONTAKT
  close slider

   Formularz:
   Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.