Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Klienci indywidualni

Niezwykle ważną częścią naszej pracy jest świadczenie pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych. Wspieramy klientów w sprawach administracyjnych, spadkowych, rodzinnych oraz w kwestiach związanych z zarządzaniem majątkiem (m.in. sukcesja majątkowa).

Za swoje kluczowe zadanie uważamy takie świadczenie usług, które z jednej strony umożliwi optymalizację korzyści dla klientów, a z drugiej strony uświadomi ich na temat stanu sprawy – faktów istotnych dla oceny prawnej sprawy, możliwych scenariuszów rozwoju sytuacji oraz przewidywanego czasu trwania sprawy. Po wspólnej analizie sytuacji proponujemy klientom rozwiązania uwzględniające interes klienta oraz stan faktyczny sprawy, a następnie monitorujemy ich przebieg.

Oferta dla klienta indywudialnego

 • null
  Kompleksowa analiza sprawy i pomoc w podjęciu decyzji
 • null
  Profesjonalizm świadczonych usług
 • null
  Reakcja na problem oraz monitoring przebiegu sprawy
 • null
  Obowiązek zachowania i ochrony tajemnicy zawodowej

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

  Formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  KONTAKT
  close slider

   Formularz:
   Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.