Zespół

Patryk Gorgol

Założyciel Kancelarii. Radca prawny wpisany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie na listę radców prawnych pod numerem 13048. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2012 roku zajmuje się obsługą przedsiębiorców, a jego zawodowe zainteresowania skupiają się wokół zagadnień związanych z prawem gospodarczym, nieruchomości oraz kwestii prawnych odnoszących się do  zarządzania majątkiem. Posiada ponad pięcioletnie doświadczenie wynikające z pełnienia funkcji członka zarządu spółek kapitałowych działających w branży nieruchomości (działalność deweloperska, zarządzanie nieruchomościami, najem nieruchomości). Autor publikacji z zakresu prawa dotyczących m.in. prawa międzynarodowego publicznego oraz sądownictwa.

e-mail: patryk.gorgol@kancelariagorgol.pl
Profil na Linkedinie

Tomasz Pyś

Współpracownik Kancelarii, prawnik, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – szczególnie zainteresowany zagadnieniami związanymi z prawem gospodarczym oraz prawem międzynarodowym. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców. Uczestniczył m.in w transakcjach. połączenia oraz likwidacji spółek.

e-mail: tomasz.pys@kancelariagorgol.pl

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

Formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

KONTAKT

Formularz:
Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980.
Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.