Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Reprezentacja przed sądami

Pomoc prawna świadczona jest przez Kancelarię zarówno na etapie przedsądowym, jak i w ramach postępowania sądowego.

Etap przedsądowy

Zanim sprawa trafia do sądu, często możliwe jest skorzystanie z innych metod rozwiązywania sporów (wezwanie do spełnienia świadczenia, mediacje, negocjacje). Warto rozważyć, czy na tym etapie nie jesteśmy w stanie dojść do porozumienia z naszym partnerem, gdyż wyjście ze sporu bez angażowania sądu pozwala na szybsze rozwiązanie sprawy i – w razie osiągnięcia porozumienia – sprawia, iż jesteśmy pewni, co do ostatecznego rezultatu bez konieczności oczekiwania na rozstrzygnięcie. Kancelaria prowadzi doradztwo i wspiera swoich klientów w zakresie przedsądowego dochodzenia swoich praw, w tym pomaga w procesie wzywania do spełnienia świadczenia, negocjacji oraz mediacji. Pomagamy podejmować decyzję, przedstawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

Etap sądowy
Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę postępowania sądowego od chwili wniesienia wniosku/powództwa aż do prawomocnego zakończenia postępowania.

Reprezentujemy klientów, głównie w sprawach gospodarczych oraz cywilnych, przez cały czas trwania postępowania stale raportując jego przebieg oraz przedstawiając nasze realistyczne oceny dotyczące rozstrzygnięcia. Aktywnie uczestniczymy w postępowaniu sądowym i doradzamy w przypadku konieczności podjęcia kluczowych decyzji w czasie trwania postępowania – np. w sprawie ugody, zasadności wnoszenia środków zaskarżeń itd.

Wybrane usługi

 • udzial w negocjacjach

 • udział w mediacjach

 • wezwanie kontrahenta do dobrowolnego wykonania świadczenia

 • sporządzanie innych pism procesowych;

 • reprezentacja przed sądami

 • sporządzanie pozwów/wniosków;

 • wnoszenie zażaleń/apelacji

 • reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym

Oferta dla klienta biznesowego

 • null
  Pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji o charakterze biznesowym
 • null
  Profesjonalna obsługa prawna
 • null
  Błyskawiczna reakcja na zgłaszany problem prawny
 • null
  Obowiązek zachowania i ochrony tajemnicy zawodowej

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

  Formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  KONTAKT
  close slider

   Formularz:
   Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.