Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nieruchomości

Główną specjalizacją Kancelarii jest obsługa podmiotów profesjonalnych z zakresu branży nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem branży deweloperskiej. Posiadamy doświadczenie w doradztwie inwestycyjnym na rzecz deweloperów zainteresowanych pozyskiwaniem gruntów, uzyskiwaniu decyzji o pozwoleniu na budowę, zawieraniu wszelkiego rodzaju umów w ramach realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego, w tym umów o roboty budowlane, umów o wykonywanie prac projektowych czy zakończeniu procesu budowlanego.

Deweloperom przydać się może także nasza znajomość infrastruktury sprzedażowej przedsięwzięcia deweloperskiego z wykorzystaniem rachunków powierniczych oraz umów deweloperskich. Doradzamy również w przypadku sprzedaży nieruchomości w postaci działek przeznaczonych pod inwestycje deweloperskie, w tym pod zabudowę wielorodzinną oraz przy zbywaniu nieruchomości na rynku wtórnym.

Kancelaria jest również w stanie wspomóc w procesie zarządzania nieruchomością poprzez przygotowanie umów dotyczących wybranej nieruchomości – m.in. najmu, pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości czy sprzedaży.

Wybrane usługi

 • reprezentacja w postępowaniu administacyjnymi (m.in. ws. wydania decyzji o pozwoleniu na budowę, waruków zabudowy

 • umowa sprzedaży nieruchomości - opiniowanie, negocjowanie

 • umowy o roboty budowlane – sporządzanie i negocjowanie

 • umowy kredytowe - opiniowanie, negocjowanie

 • doradztwo prawne przy sprzedaży nieruchomości

 • analiza prawna (due dilligence) nieruchomości

 • umowy deweloperskie - opiniowanie, negocjowanie

 • umowy o wykonanie projektu architektonicznego - sporządzenie, opiniowanie, negocjowanie

 • mowy najmu, dzierżawy i inne dotyczące nieruchomości

 • sporządzanie, opiniowanie, negocjowanie

Oferta dla klienta biznesowego

 • null
  Pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji o charakterze biznesowym
 • null
  Profesjonalna obsługa prawna
 • null
  Błyskawiczna reakcja na zgłaszany problem prawny
 • null
  Obowiązek zachowania i ochrony tajemnicy zawodowej

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

  Formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  KONTAKT
  close slider

   Formularz:
   Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.