Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Klienci biznesowi

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych dla klienta biznesowego. Rozumiemy specyficzne uwarunkowania prowadzenia działalności gospodarczej, w tym konieczność błyskawicznej reakcji w sytuacjach kryzysowych, a także potrzebę podejmowania kluczowych decyzji, także w niejednoznacznych sytuacjach. Dlatego staramy się w tym względzie dostosować swoją dyspozycyjność do potrzeb naszych klientów, wiedząc, iż często problem (np. impas w negocjacjach, nagłe zdarzenie wymagające reakcji) należy rozwiązać w momencie jego powstania, a nie następnego dnia od godziny 9:00.

Wiedzę w zakresie potrzeb biznesu czerpiemy m.in. z wieloletniego doświadczenia wynikającego z zasiadania, w przeszłości, w organach zarządzających podmiotów gospodarczych, a także prowadzenia obsługi podmiotów  np. z branży nieruchomości.

Oferta dla klienta biznesowego

 • null
  Pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji o charakterze biznesowym
 • null
  Profesjonalna obsługa prawna
 • null
  Błyskawiczna reakcja na zgłaszany problem prawny
 • null
  Obowiązek zachowania i ochrony tajemnicy zawodowej

Kontakt:

kancelaria@kancelariagorgol.pl
telefon: 508 399 084

  Formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku realizacją wysyłanego zgłooszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol działający pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  KONTAKT
  close slider

   Formularz:
   Na pierwszą wiadomość odpiszemy w ciągu 24 godzin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane są dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia, sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, przenoszenia oraz skargi do PUODO. Administratorem danych osobowych jest Patryk Gorgol prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna radca prawny Patryk Gorgol z siedzibą w Łomiankach przy ul. Łąkowej 8/2, 05-092, Łomianki, NIP: 1181976980. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.